Könyvek: Jog

Tételek száma: 32

15635.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1854 Magyarországot illető Országos Kormánylap. 1854. Évfolyam. Első rész. 216. 1854. augustus 9-én kelt császári nyiltparancs. Átkötött félvászon-kötésben, ceruzás aláhúzásokkal és lapszéli jegyzetekkel, a bekötött üres lapokon egykorú jegyzetekkel. Magyar és német nyelven, 500-571 p.
15636.

1854 Magyarországot illető Országos Kormánylap. 1854. Évfolyam. Első rész. 216. 1854. augustus 9-én kelt császári nyiltparancs. Átkötött félvászon-kötésben, ceruzás aláhúzásokkal és lapszéli jegyzetekkel, a bekötött 'üres' lapokon egykorú jegyzetekkel. Magyar és német nyelven, 500-571 p.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15637.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15638.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15639.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Móra Mihály: Házassági kereseti jog. A köteléki perben az egyházi jog szerint. Baranyay Jusztin előszavával. Értekezések a Budapesti Kir. M. Pázmány Péter Tudományegyetem Egyházi Jogi Szemináriumából 2. sz../A Kir. M. Pázmány Péter Tudományegyetem Polgári Törvénykezési Jogi Szemináriumának kiadványai 3. sz. Bp.,1941,Szent István-Társulat, X+2+260 p. Kiadói kissé foltos papírkötésben, az elülső borítón kis sérüléssel, kis hiánnyal.
15640.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Dárday Sándor: Közigazgatási törvénytár. A fennálló törvények, rendeletek és döntvényekből rendszeresen. Hetedik rész: Gyámügy, örökösödési eljárás, házassági jog, anyakönyvvezetés, közigazgatási bíróság, községi bíráskodás. Összeállította: Dárday Sándor. Közigazgatási törvénytár. VII. Bp., 1897, Athenaeum Rt.,566 p. Második kiadás. Kihajtható mellékletekkel. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval, kijáró lapokkal, Kispest Megyei Város bélyegzéssel.
15641.

Dárday Sándor: Közigazgatási törvénytár. A fennálló törvények, rendeletek és döntvényekből rendszeresen. Hetedik rész: Gyámügy, örökösödési eljárás, házassági jog, anyakönyvvezetés, közigazgatási bíróság, községi bíráskodás. Összeállította: Dárday Sándor. Közigazgatási törvénytár. VII. Bp., 1897, Athenaeum Rt.,566 p. Második kiadás. Kihajtható mellékletekkel. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval, kijáró lapokkal, "Kispest Megyei Város" bélyegzéssel.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15642.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
15643.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
A Szentpéteri-ügy. Kiadja a Jogtudományi Közlöny szerkesztősége. Bp., 1902, Franklin-Társulat, 56 p. Hiányzó borítóval, nagyrészt szétvált fűzéssel, kijáró, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.
15644.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
hacker Ervin emlékkötet. Kriminológiai Közlemények 28. Bp., 1989, MTA. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15645.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Balogh Jenő emlékkötet. Kriminológiai Közlemények 21. Bp., 1988, MTA. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15646.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft