17279.
412. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
3 800 Ft
Goethe's Hermann und Dorothea mit acht Bildern von Arthur Freiherr von Bamberg nach den Original-Oelgemälden in Lichtdruckt hergestellt. Mit Ornamentstücken von Adolf Schill. Berlin, 1888, G. Grote'sche. 8 egészoldalas képtáblával. Német nyelven. Kiadói festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, sérült gerinccel, egy kijáró táblával, 37x28 cm