Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 223

Dr. Hirschler József: Szent Péter temploma Rómában. Római tanulmányok II. könyv. Kolozsvár (Cluj), 1927, Providentia Könyvnyomdai Műintézet, 1 t.+XV+ 181+3 p.+ 8 t. Gazdag képanyaggal illusztrált. Egyetlen kiadás. Újrakötve egészvászon kötésben, néhány lap foltos. Körbevágva
16731.

Dr. Hirschler József: Szent Péter temploma Rómában. Római tanulmányok II. könyv. Kolozsvár (Cluj), 1927, "Providentia" Könyvnyomdai Műintézet, 1 t.+XV+ 181+3 p.+ 8 t. Gazdag képanyaggal illusztrált. Egyetlen kiadás. Újrakötve egészvászon kötésben, néhány lap foltos. Körbevágva

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86
Kincses Károly: A két Reismann. 2004, Magyar Fotográfiai Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16732.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
5,14
Geskó Judit (szerk.): Van Gogh Budapesten. Bp., 2006, Szépművészeti Múzeum - Vince Kiadó. 538p. Kiállítási katalógus, többek közt Vincent van Gogh, Czóbel Béla, Tihanyi Lajos, Rippl-Rónai József műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés, borítón töréssel.
16733.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
Lohr Ferenc: A filmszalag útja. Bp.,1941, Kir. M. Természettudományi Társulat. Fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott, kissé sérült gerinccel
16734.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Kállai Ernő: Új magyar piktúra 1900-1925. Bp., 1990, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban + 3 db katalógus - Zoltán Tölg-Molnár; Révész László László; 11 ungarische Künstler.
16735.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
16736.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
16737.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Sikota Győző: Herend. The art of Hungarian porcelain. III. kiadás. Gazdagon illusztrált. New York, Püski Publishing és Bp., Corvina, 1989. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval. + Herend. Virágzó manufaktúra a 20. században. II. kiadás. Képes album, műtárgyleírásokkal. Veszprém, F. Szelényi Ház, 1996. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval.
16738.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,84
6,29
16
Divald Kornél: Magyarország művészeti emlékei. Bp., 1927, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon és zsinórfűzött kötéssel. Jó állapotban
16739.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Balázs Dercsényi - Gábor Hegyi - Ernő Marosi - József Török: Catholic Churches in Hungary. Bp., 1992. Hegyi. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval
16741.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,12
2,29
Atlas Cultural do Brasil. MEC. Kiadói vászon kötésben
16742.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86
Aranyérmek, ezüstkoszorúk, Művészkultusz és műpártolás Magyarországon a 19. században (A Magyar Nemzeti Galéria kiadványai 1995/1). Kiadói papírkötésben
16743.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft