2 400 Ft
6,49 EUR, 7,06 USD
Szellemi csokor, vagy szemelvények az irodalom világából. Csokorba kötötte: vitéz Várady Géza. Bp., 1940, May János-ny., 267 p. Aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a kötéstáblák belső oldala kissé sérült, foltos. A szerző autográf ajándékozási bejegyzésével!