https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000025/Oscar-T-Schweriner-Lepecsetelt-parancs-alatt-Ford-Balla-Ignac-Egyetemes-Regenytar-Bp-19~II2567295
2567295
17448
412
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78 EUR, 4,12 USD
LeÃrás:
Oscar T. Schweriner: Lepecsételt parancs alatt. Ford.: Balla Ignác. Egyetemes Regénytár. Bp., 1912., Singer és Wolfner, 140+4 p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, Wolfner-kötés, kissé kopott borÃtóval.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: hsz