Monori Kovács Jenő (?-?): Vízparton. Rézkarc, papír, jelzett, 15×20,5... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Monori-Kovacs-Jeno-Vizparton-Rezkarc-papir-jelzett-15C39720-5-cm~II2428544
2428544
10270
412
Kikiáltási ár:
4 000 Ft 10,81 EUR , 11,76 USD
Leírás: Monori Kovács Jenő (?-?): Vízparton. Rézkarc, papír, jelzett, 15×20,5 cm
: ekb