Bacsa András (1870-1933): Csendélet. Olaj, vászon, kissé sérült, karto... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Bacsa-Andras-1870-1933-Csendelet-Olaj-vaszon-kisse-serult-kartonra-kasirozva-60C39746-c~II2564383
2564383
10008
412
15000
Leírás: Bacsa András (1870-1933): Csendélet. Olaj, vászon, kissé sérült, kartonra kasírozva. 60×46 cm
: pelikán_kristóf