Diner Dénes jelzéssel: Fák. Akvarell, papír. Sérült üvegezett fakeretb... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500002/Diner-Denes-jelzessel-Fak-Akvarell-papir-Serult-uvegezett-fakeretben-41x32cm~II2559871
2559871
10532
412
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Leírás: Diner Dénes jelzéssel: Fák. Akvarell, papír. Sérült üvegezett fakeretben. 41x32cm
: pelikán_kristóf