Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 21
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1324392
10790
412
Ex libris - small-graphics
Gara Arnold (1882-1929): Erotikus ex libris, Kellner István. Rézkarc, papír, jelzett a karcon 13×9 cm 1341018
10791
412
Ex libris - small-graphics
Menyhárt József (1901-1976): Erotikus ex libris. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 8×4 cm 2516803
10792
412
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: Amalthea-Almanach 1924. Fametszet, papír, sérült üvegezett keretben, 12,5×9 cm 2507326
10793
412
Ex libris - small-graphics
Franz von Bayros (1866-1924): Ex libris Rakovszky Iván Heliogravür, papír, jelzett a nyomaton 13x12 cm 2507330
10794
412
Ex libris - small-graphics
Franz von Bayros (1866-1924): Ex libris AW erotikus Heliogravür, papír, jelzett a nyomaton 11x8 cm 2573066
10795
412
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: Víztorony, rézkarc, papír, 14,5×9,5 cm 2565671
10796
412
Ex libris - small-graphics
10 db kisgrafika, vegyes technika, papír, 14×10 cm 2556128
10797
412
15000
Ex libris - small-graphics
Boromisza Tibor (1880-1960): Csikós. Klisényomat, papír, jelzett a nyomaton. 8,5x7 cm. Üvegezett fa keretben. Ritka! 2567050
10798
412
Ex libris - small-graphics
Szoboszlai Mata János: Husz fametszetű könyvjegy a magyar parnasszusról. Dr. Mitrovits Gyula magyar, Dr. berei Soó Rezső német bevezetésével. Bp., 1982., Petőfi Irodalmi Múzeum, 2+7+7 p.+ 20 t. Az 1935-ös Debreceni Officina hasonmás kiadása. Kiadói kartonált mappában. Megjelent 1000 példányban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft