Porsgrung porcelán tál, 2 db, levonóképes, jelzett, kis kopásnyomokkal... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/411/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~505006/Porsgrung-porcelan-tal-2-db-levonokepes-jelzett-kis-kopasnyomokkal-d-17-cm~II2534211
2534211
11309
411
3800
Kikiáltási ár:
3 800 Ft 10,27 EUR , 11,18 USD
Leírás: Porsgrung porcelán tál, 2 db, levonóképes, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 17 cm
: karap_norbert