Hollóházi porcelán matyó népviseletes lány, 2 db, részben kézzel feste... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/411/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~505006/Hollohazi-porcelan-matyo-nepviseletes-lany-2-db-reszben-kezzel-festett-jelzett-egyik-se~II2561306
2561306
11266
411
Leírás: Hollóházi porcelán matyó népviseletes lány, 2 db, részben kézzel festett, jelzett, egyik sérülésekkel, m: 29 cm
: nagy_andras