Hollóházi porcelán kacsa, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m:2... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/411/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~505006/Hollohazi-porcelan-kacsa-kezzel-festett-jelzett-kopasnyomokkal-m20-cm~II2532685
2532685
11268
411
Leírás: Hollóházi porcelán kacsa, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m:20 cm
: nagy_andras