Hollóházi porcelán dísztálka II. János Pál pápa portréjával díszítve.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/411/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~505006/Hollohazi-porcelan-disztalka-II-Janos-Pal-papa-portrejaval-diszitve-Kopott-jelzett-d~II2558791
2558791
11285
411
Leírás: Hollóházi porcelán dísztálka II. János Pál pápa portréjával díszítve. Kopott, jelzett. d: 8cm
: karap_norbert