Herendi Viktória mintás cukordoboz. Kézzel festett, jelzett, sérült, r... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/411/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~505006/Herendi-Viktoria-mintas-cukordoboz-Kezzel-festett-jelzett-serult-ragasztott-13x11-cm~II2561217
2561217
11186
411
Leírás: Herendi Viktória mintás cukordoboz. Kézzel festett, jelzett, sérült, ragasztott 13x11 cm
: nagy_andras