Gránit konyhai tárolóedények: lencse, morzsa , matricás, jelzettek, ko... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/411/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~505006/Granit-konyhai-taroloedenyek-lencse-morzsa-matricas-jelzettek-kopasokkal-repedesekkel~II2553400
2553400
11297
411
Leírás: Gránit konyhai tárolóedények: lencse, morzsa , matricás, jelzettek, kopásokkal, repedésekkel. m:20cm
: karap_norbert