4 000 Ft
10
Dabenport England antik angol teáscsésze, mázalatti matricás fajansz, svájci életjelenettel, jelzett, minimális lepattanások, kopások, mázrepedések, csésze alján tűzrepedések jelzett, Anglia 1880 körül, m:5cm, d:13,5cm