12619.
411. Lezárult gyorsárverés
Történelmi dokumentumok, kéziratok, érdekességek
1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
Dr. Csekey Sándor: A magyar ref. egyház története. I. rész. A reformáció kora (1517-1604). Kiadta: A Budapesti Ref. Theológia Kurzustára, 108 p. Gépelt jegyzet, félvászon-kötésben, sérült, nagyrészt szétvált fűzéssel.