Tétel

Kikiáltási ár:

110 000 Ft
297,30 EUR, 323,53 USD

Leírás:

1905 Bp., Graenzenstein Béla (1847-1913) országgyűlési képviselő, bánya- és kohómérnök, valóságos belső titkos tanácsos, államtitkárnak tíz évi államtitkári működése alkalmából adományozott album, benne a pénzügyminisztérium tisztikarának aláírásával (Báró Andreánszky István, Wenzel Gusztáv, dr. Exner Kornél, báró Perényi Péter, Gerlóczy Gyula, stb.), kézzel írt és illusztrált album, dombornyomott bőr kötésben, aranyozott lapszélek, kötésen sérülésekkel, egyébként jó állapotban

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nagy_andras

  • HétfÅ‘: 12-17
  • KeddtÅ‘l Szerdáig: 10-17