2 db Marin Chiclana vintage spanyol baba figura, műanyag, díszes szövet öltözetben, arc kézzel festett: Matador, m: 44 cm és táncos, m: 27,5 cm, talapzaton jelzett, jó állapotban / 2 pcs of vintage Marin Chiclana figurines, plastic with clothes, face hand painted: matador, m: 44 cm and dancer. m: 27,5 cm, marked, in good condition
cca 1960-80 retro francia kártya tétel, össz. 6 pakli, ebből 2 db műanyag tokban és német nyelvű leírással, teljességre nem ellenőrizve, helyenként kopásnyomokkal, törésekkel