Könyvek: Vallás

Tételek száma: 42

[Gaso [Gazsó] István (1711-1755)] Omnis felicitas Hungariae e singulari favore Mariae, extemporalibus aliquot heroum Marianorum epistolis proposita, et honoribus perillustrium, reverendorum, praenobilium, nobilium, ac eruditorum neo-baccalaureorum, cum in alma, ac celebrrima archi-episcopali Societ. Jesu Universitate Tyrnaviensi primâ AA. LL. & philosophiae laureâ ornarentur, promotore reverendo patr Francisco Borgia Keri é Societate Jesu AA. LL & philosophiae doctore, & in physicis prosessore ordinario, a poesi Tyrnaviensi dicata. Annô M.DCC.XXXVIII. mense Majo die 8. Tyrnaviae, 1738, Typis-Academicis Soc. Jesu, per Leopol. Berger, 6+80 p. +II, IV t. Latin nyelven. Korabeli egészbőr-kötésben, kopott borítóval, hiányzó szennylapokkal, ex libris bejegyzéssel az elülső táblán, foltos, két táblát leszámítva hiányzó táblákkal.
17219.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Königliche Hals-Zierde, oder Sammlung der kräftigsten Morgen-, Abend-, Meß-, Beicht- und Kommuniongebether;. Neue verbess. Aufl. Mit 16 Kupfertafeln. (Herrmann sc.). Wien, 1783, Franz Leopold Grund, 1836-os évszámú, elvált kötésű egészbőr kötésben
17220.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Szent Biblia, azaz Istennek Ú és Új Testamentomában foglaltatott egész Szentírás. Fodította Károli Gáspár. Kőszeg, 18462, Reichard Károly, 1024+344 p. Korabeli sérült bőrkötésben. első lap sérült, kijár.
17221.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
11
[Bolland, Jean (1596-1665)] Acta Sanctorum Ungariae,ex Joannis Bollandi, s. j. thelogi, eiusque Continuatorum Operibus excerpta, & Prolegomenis ac notis illustrata. Honoribus illustrissimi, ac reverendi domini, domini comitis Caroli Eszterhazy de Galantha perpetui in Frakno, é Collegio Gener. Cleri Reg. Ung. Dum in alma, ac celeberrima archi-episcopali Soc. Jesu Universitate Tyrnaviensi. Promotore R. P. Joanne Bapt. Prileszky, ... Tyrnaviae, 1743, Typis-Academicis Soc. Jesu, 16+342 p. Latin nyelven. Korabeli egészbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült, részben hiányos gerincen, a gerinc mentén címkenyommal, a borítón intézményi bélyegzővel,possessori bejegyzésekkel, a címlap szélén egészen kis hiánnyal, a címlapon és az azt követő lapon tinta folttal, az utolsó két lap hiányzik.
17222.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Makula nélkül való tükör, melly az üdvözítő Jézus Krisztusnak és szent szülőjének életét, keserves kínszenvedését és halálát adja elő. Buda, 1863, Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Korabeli sérült, egészbőr kötésben, könyvtest elvált, előzéklap hiányos,
17223.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Nogáll János: Magyar nagy officium avagy Isten imádására... szánt különféle ájtatosságok gyakorlatai. Buda, 1853, Bagó Márton. 1t + 752p. Korabeli, sérült egészbőr kötésben, rézmetszetű illusztrációkkal, egy két sérült lappal
17224.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Ginther, Antonio: Unus pro omnibus : hoc est Christus Jesus Dei Filius pendens in ligno pro homine indigno ... Note: Augustae Vindelicorum : Bibliopola, 1743. Martini Veith. Korabeli. sérült egészbőr kötésben
17225.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Bedy Vince dr.: A győri székesegyház története. Győr, 1936, Győregyházmegyei Alap Nyomdája. Újrakötött műbőr kötés, jó állapotban.
17226.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Mihályfi Ákos: A nyilvános istentisztelet. Egyetemi előadások a lelkipásztorkodástan köréből. Bp., 1916., Stephaneum. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzővel.
17227.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
10
17228.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Schütz Antal: Prohászka Ottokár emlékezete. Beszéd, melyet 1927. évi október hó 18-án a katholikus nagygyűléssel kapcsolatos emlékünnepen mondott - -. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 1928., Szent István-Társulat, 15+5 p. Kiadói papírkötés.
17229.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
40
Antonio Dragon: Tűzvonalban. P. Pro S. J. élete. hn., 1936., Manréza. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, tulajdonosi bejegyzéssel és tulajdonosi bélyegzésekkel.
17230.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft