Könyvek: Történelem

Tételek száma: 128

Dercsényi Dezső: Nagy Lajos kora. Bp., (1941), Kir. M. Egyetemi Nyomda, 319+1 p. Az oldalszámozáson belül LXIV képtáblával, rajtuk gazdag képanyaggal. A borító Végh Gusztáv (1889-1973) grafikus munkája. Nagyon gazdag szövegközti fekete-fehér képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a papír védőborító gerincén kis sérüléssel, kis hiánnyal.
15651.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Hóman Bálint-Dr. Csapody Csaba-Dr. Bakács István János et alii.: Szent István. Első nagy királyunk élete és alkotásai. Bp., 1938, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 88+6 p. Kiadói dúsan aranyozott, dombornyomott egészvászon kötés,kissé kopott borítóval.
15652.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15653.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Hitler, Adolf: Harcom (Mein Kampf). Isle of Man, 1996, Interseas Editions, 367 p. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, címlap firkált.
15654.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15655.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
15656.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Dr. Horváth Zoltán: Teleki László I-II. Bp., 1964. Akadémiai Kiadó, Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval Csak 750 pld!
15657.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Hárs Gábor: Egy túlélő naplója I-II. Bp., 2018, Szerzői. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötésekben. A szerző kettős dedikációjával.
15658.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
15659.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
A koronázási jelvények okmányai. Szerk.: Szvitek Róbert József, Tóth Endre. Bibliotheca Humanitatis Historica. Bp., 2003., Magyar Nemzeti Múzeum. Készült 600 példányban. Kiadói papírkötés.
15660.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Wildgans, Lilly: Vorfahren Die Geschichte der Famiile Wildgans. Wien, 1936. 98p + 41 t Kiadói kissé sérült papírkötésben
15661.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Ábrahám Ferenc-Kussinszky Endre (szerk.): A Szálasi-per. A vád, a vallomások és az ítélet. Szálasi, Szőllősi, Csia, Gera, Vajna, Beregfy, Kemény bűnügyének főtárgyalása és az ítélet. A Magyar Országos Tudosító és a Magyar Távirati Iroda hivatalos kiadásaiból. Bp., 1945, Híradó Könyvtár, 191+1 p. Kiaói papírkötés, minimális sérüléssel
15662.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
10

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft