Könyvek: Technika

Tételek száma: 19

Babucs Éva (szerk.): Óraművek. Időutazás korok, szerkezetek, stílusok és márkák. 1997, Geopen. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17181.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
11
Tarján Ferenc: Hogyan születik a találmány. A technika és tudomány legújabb vívmányai. DEDIKÁLT! Bp., 1935, Lampel R. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17182.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Kincses Károly: Hogyan (ne) bánjunk (el) régi fényképeinkkel? Amit a régi fényképekről tudni kell. Gödöllő, 1987. Papírkötésben, Csak 500 pld
17183.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
dr. Schuller Aladár: A fényképezés eljárásai és receptjei. Bp., é.n. Fény. Kiadói papírkötésben
17184.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Möller Károly: Építésio hibák és elkerülésük. Mérnöki Továbbképző Intézet Kiadványai É. 31. füzet. Bp., 1945., Egyetemi-ny. Kiadói papírkötés. + Világítástechnikai alapfogalmak, tervezés és számítási példák. Összeáll.: Willheim Gusztáv. Világítástehnikai Állomás. Bp., 1940., Ifj. Kellner Ernő. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
17185.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Babajev - Kudrjavcev: Repülőjátékok és modellek. Bp., 1948, Új Magyar Könyvkiadó. Félvászon kötésben, jó állapotban.
17186.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17187.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Die deutschen Flugzeuge in Wort und Bild. Berlin, 1912. Leipzig. Kiadói papírkötésben Foltos lapokkal,. kissé sérült borítóval
17188.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
17189.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17190.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Zeiss Ikon C 352. b. sz. ismertető fényképezőkészülékek és azok tartozékairól. 1930. Dresden, 1930, Zeiss Ikon A.G., 80 p. Zeiss árukatalógus gazdag fekete-fehér képanyaggal, benne fényképezőgépekkel, kinematográfiai készülékekkel, alkatrészekkel, kellékekkel. Magyar nyelven. Kiadói papírkötés.
17191.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17192.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft