17293.
411. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
800 Ft
2,16 EUR, 2,35 USD
Frances Clarke Sayers: Tag-Along Tooloo. Illustrated by Helen Sewell. New York, 1947, The Viking Press. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült, kissé hiányos gerinccel.