https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 261

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Kecskeméti litográfiák. 1963-1973. Ábrahám Rafael, Bálványos Huba, Klimó Károly, Mizser Pál, Pásztor Gábor, Pető János, Révész Napsugár, Sáros András Miklós. A kiállítás anyagát összegyűjtötte, rendezte; a katalógust írta, és szerkesztette. Kecskemét, 1997., Kecskeméti Képtár. Fekete-fehér képekkel. Kiadói papírkötés.
16659.

Kecskeméti litográfiák. 1963-1973. Ábrahám Rafael, Bálványos Huba, Klimó Károly, Mizser Pál, Pásztor Gábor, Pető János, Révész Napsugár, Sáros András Miklós. A kiállítás anyagát összegyűjtötte, rendezte; a katalógust írta, és szerkesztette. Kecskemét, 1997., Kecskeméti Képtár. Fekete-fehér képekkel. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Hegyi György önmagáról. Szerk.: Tőkeiné Egry Margit. Bp., 1997., Körmendi Galéria. Kiadói papírkötés.
16660.

Hegyi György önmagáról. Szerk.: Tőkeiné Egry Margit. Bp., 1997., Körmendi Galéria. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Ábrahám Rafael. Vallomás helyett... Válogatás írásokból, képekből. Ford.: Sinóros Szabó Katalin. Bp., 2004., (Vigadó Galéria.) A művész munkáinak reprodukcióival. Kiadói kartonált papírkötés. Az antológia megjelent a művész 75. születésnapja és a Vigadó Galériában rendezett jubileumi kiállítása alkalmából.
16661.

Ábrahám Rafael. Vallomás helyett... Válogatás írásokból, képekből. Ford.: Sinóros Szabó Katalin. Bp., 2004., (Vigadó Galéria.) A művész munkáinak reprodukcióival. Kiadói kartonált papírkötés. "Az antológia megjelent a művész 75. születésnapja és a Vigadó Galériában rendezett jubileumi kiállítása alkalmából."

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Katona Imre: Gorka Géza. Mai magyar művészet. Bp., 1972, Képzőművészeti Alap. Kiadói kartonált papírkötésben
16662.

Katona Imre: Gorka Géza. Mai magyar művészet. Bp., 1972, Képzőművészeti Alap. Kiadói kartonált papírkötésben

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Bojár Iván: Vallomás egy műalkotásról. Barcsay Jenő szentendrei mozaikja. Bp., 1975, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16663.

Bojár Iván: Vallomás egy műalkotásról. Barcsay Jenő szentendrei mozaikja. Bp., 1975, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Tüskés Gábor, Knapp Éva: Eljövök hozzátok. Elmélkedések magyarországi románkori kőfaragványokhoz. Bécs, 1982, Opus Mystici Coprporis Verlag. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
16664.

Tüskés Gábor, Knapp Éva: Eljövök hozzátok. Elmélkedések magyarországi románkori kőfaragványokhoz. Bécs, 1982, Opus Mystici Coprporis Verlag. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Hamar Péter: ... tavaly Marienbadban ... Kísérlet egy filmtitok megfejtésére. Fehérgyarmat, 2000., Kölcsey Társaság. Kiadói papírkötés.
16665.

Hamar Péter: ... tavaly Marienbadban ... Kísérlet egy filmtitok megfejtésére. Fehérgyarmat, 2000., Kölcsey Társaság. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Molnár Dénes: Erdély album. 4 db grafikát tartalmazó mappa. sorszámozott 1000/290 5 t
16666.

Molnár Dénes: Erdély album. 4 db grafikát tartalmazó mappa. sorszámozott 1000/290 5 t

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Építészettörténeti és elméleti közlemények 1. szám. Bp., 1953., MTA Építészettörténeti Főbizottsága. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
16667.

Építészettörténeti és elméleti közlemények 1. szám. Bp., 1953., MTA Építészettörténeti Főbizottsága. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
1977 Modul. Az YBL Miklós Építőipari Műszaki Főiskola lapja. 1977. április. VI. évf. 2. sz., 73 p.
16668.

1977 Modul. Az YBL Miklós Építőipari Műszaki Főiskola lapja. 1977. április. VI. évf. 2. sz., 73 p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Dercsényi,D(ezső): Zur siebenhundertjährigen Feier der Kirche von Ják. Acta Historiae Artium különlenyomat. Bp., 1957., MTA, 173-202 p. Fekete-fehér egészoldalas és szövegközti fotókkal és illusztrációkkal illusztrált. Német nyelven. Papírkötés.
16669.

Dercsényi,D(ezső): Zur siebenhundertjährigen Feier der Kirche von Ják. Acta Historiae Artium különlenyomat. Bp., 1957., MTA, 173-202 p. Fekete-fehér egészoldalas és szövegközti fotókkal és illusztrációkkal illusztrált. Német nyelven. Papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Nagy Balogh János élete és művészete (1874-1919). Egy ismeretlenül élt festő emlékkönyve. 16 képes melléklettel és 13 szövegbe nyomott rajzzal. Szerk. Elek Artúr. Bp., 1922., Amicus, 68 p. Lapszámozáson belül 15 képtáblával, rajtuk 16 képpel. Számos szövegközti és egész oldalas rajzzal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kopott, foltos borítóval, javított gerinccel, a javításon szakadással, foltos lapokkal, egy plusz képpel, rajta feltehetőleg egy Nagy Balogh János képpel. Számozott (165./500) példány.
16670.

Nagy Balogh János élete és művészete (1874-1919). Egy ismeretlenül élt festő emlékkönyve. 16 képes melléklettel és 13 szövegbe nyomott rajzzal. Szerk. Elek Artúr. Bp., 1922., Amicus, 68 p. Lapszámozáson belül 15 képtáblával, rajtuk 16 képpel. Számos szövegközti és egész oldalas rajzzal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kopott, foltos borítóval, javított gerinccel, a javításon szakadással, foltos lapokkal, egy plusz képpel, rajta feltehetőleg egy Nagy Balogh János képpel. Számozott (165./500) példány.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz