Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 261

Alfred Tennyson (1809-1892): Maud and other poems.; Enoch Arden, etc. [Egy kötetben.] London, 1864., Edwards Moxon, (London, Bradbury and Evans-ny.), 10+168; 4+178 p. Angol nyelven. Korabeli álbordás, aranyozott gerincű, dombornyomásos egészbőr-kötésben, a gerincen barna címkével, rajta aranyozott címfelirattal, festett lapélekkel, a borítón egészen kis kopásnyomokkal, korához képest szép állapotban. Ex libiris-szel: Rickards of Old Radnor feliratú, címeres ex libris, rézmetszet, papír, jelzés nélkül, 12x8 cm/  Alfred Tennyson (1809-1892): Maud and other poems.; Enoch Arden, etc. [In one volume.] London, 1864., Edwards Moxon, (London, Bradbury and Evans.), 10+168; 4+178 p. In Englisch langage. Full leather-binding, with gilt spine, and coloured fore-edges, with a little traces of wear, in good condition. With ex libris: Ex libris of Rickards of Old Radnor, with coat of arms, copper engraving, paper, without sign, 12x8 cm
17308.

Alfred Tennyson (1809-1892): Maud and other poems.; Enoch Arden, etc. [Egy kötetben.] London, 1864., Edwards Moxon, (London, Bradbury and Evans-ny.), 10+168; 4+178 p. Angol nyelven. Korabeli álbordás, aranyozott gerincű, dombornyomásos egészbőr-kötésben, a gerincen barna címkével, rajta aranyozott címfelirattal, festett lapélekkel, a borítón egészen kis kopásnyomokkal, korához képest szép állapotban. Ex libiris-szel: "Rickards of Old Radnor" feliratú, címeres ex libris, rézmetszet, papír, jelzés nélkül, 12x8 cm/ Alfred Tennyson (1809-1892): Maud and other poems.; Enoch Arden, etc. [In one volume.] London, 1864., Edwards Moxon, (London, Bradbury and Evans.), 10+168; 4+178 p. In Englisch langage. Full leather-binding, with gilt spine, and coloured fore-edges, with a little traces of wear, in good condition. With ex libris: Ex libris of "Rickards of Old Radnor", with coat of arms, copper engraving, paper, without sign, 12x8 cm

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
17309.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
8 db Kriterion kiadó által kiadott vegyes témájú könyv: művészettörténet, társadalomtudomány. Kelemen Lajos: Művészettörténeti tanulmányok, Venczel József: Az önismeret útján, Gazda József: Így tudom, így mondom, Látom az életem nem igen gyönyörű, Egyed Ákos: Falu, város, civilizáció, László Ferenc: Táj és tudomány, Péntek János: Ember és növényvilág, Vámszer Géza: Életnorma és anyagi műveltség. Mind papírborítóval
17310.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Makoldy József Amint én láttam. Riportrajzok. Előszóval ellát. Herczeg Ferencz. Szövegét írta Lázár István. (Bp., 1926, Egyetemi ny.). 117, Ebből a műből 1000 példány készült 115 rajzzal és 35 eredeti linometszettel Kiadói papírkötésben, szakadt zsinórfűzéssel
17311.

Makoldy József Amint én láttam. Riportrajzok. Előszóval ellát. Herczeg Ferencz. Szövegét írta Lázár István. (Bp., 1926, Egyetemi ny.). 117, "Ebből a műből 1000 példány készült 115 rajzzal és 35 eredeti linometszettel" Kiadói papírkötésben, szakadt zsinórfűzéssel

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
17312.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Berthold Brecht: Kurázsi mama és gyermekei. Ford: Nemes Nagy Ágnes, Józsa János fametszeteivel. Számozott (160./600) példány. Bp., 1965. Helikon. Kiadói egészbőr-kötésben.
17313.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
[Wohl Janka] Egy nagyvilági hölgy: A női szépség fentartásának, ápolásának és növelésének titkai. Bp.,1887, Athenaeum, 288 p. Második, javított és bővített kiadás. Kiadói aranyozott, egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17314.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Várkonyi Tibor: A megtalált anya. Dedikált! Bp., 2017. Tarsoly. Kiadói kartonált papírkötésben
17315.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Bérczes László: A végnek végéig. Paál István. A szerző és Paál István által is dedikált Mihályi Gábor részére. Bp., 1995. Cégér. Kiadói papírkötésben
17316.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17317.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
17318.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
17319.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft