Fotó

Tételek száma: 400

Nagy Gy. György (?-): A béka. Fotó, CIBA (Ilfochrome), papír. Jelzett. Papírlapra kasírozva, lap széle kissé foltos. Hátoldalán címkén feliratozott. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fa keretben. 40x30 cm
12722.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
cca 1992 Németh Balázs: Ünnepen is eshet az eső, feliratozott, vintage fotóművészeti alkotás, 13x18 cm
12723.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1975 Pap Zoltán feliratozott vintage fotóművészeti alkotása, 11x24 cm
12724.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1966 Rezsek György nagykanizsai fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás (Szökőkút), 18x24 cm
12725.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1966 Rezsek György nagykanizsai fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás (Pihenő kerekek), 18x24 cm
12726.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1975 Romsics László: Mérleg, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 24x18 cm
12727.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1993 Rozsmán Szilvia (Szlovénia) feliratozott, vintage fotóművészeti alkotása, 18x12,8 cm
12728.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Dr. Sevcsik Jenő (1899-1996) fényképész, szaktanár, szakíró gyűjteményéből, 1 db vintage fotó (fotogram) jelzés nélkül, 13x11,4 cm
12729.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
37
1963 Schrammel Ferenc: Áruérkezés című, feliratozott, aláírt vintage fotóművészeti alkotás, 18x24,5 cm
12730.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1963 Simay István: Kroki, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 24x18,3 cm
12731.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Tóth István (1923-2016): Vele, aláírt, hátoldalon feliratozott és kiállítási bélyegzőkkel ellátott fotó. Üvegezett fa keretben, 28×38 cm
12732.

Kikiáltási ár:
75 000 Ft
202,70
220,59
2004 Balatonalmádi, szellembál, Tamándl János felvétele, feliratozva, 1 db vintage fotó, 12,6x17,6 cm
12733.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft