26 000 Ft
70,27 EUR, 76,47 USD
Földi Péter (1947-): Madár. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (3/10), üvegezett fa keretben. 29×21 cm / Péter Földi (1947-): Bird. Computer print on paper, signed, numbered (3/10), 29×21 cm