Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
10 000Ft
Ajánlatom:
Ft
Leírás:
Ismeretlen jelzéssel, XIX. sz. japán művész munkája: Levelek. Tus, papír. Kissé foltos, sérülésekkel, lap alján szakadással. Lap széle feltehetően vágott, 64×15 cm