Tétel

Katalógusszám:

11178.
410. Lezárult gyorsárverés
Porcelán

Kikiáltási ár:

110 000 Ft
297,30 EUR, 323,53 USD

Leírás:

Régi német 12 személyes étkészlet, 12 db leveses tányér, 12+2 előételes tányér, 12+2 főételes tányér, 3 db nagy ovális tál, 1 db nagy kerek tál, 1 leveses tál fedő nélkül, 1 db szószos, 1 db porcelán kanál, kézzel festett, jelzett: KPM (Königliche Porzellan-Manufaktur Berlin - berlini királyi porcelángyár) , kopásnyomokkal

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nagy_andras