Militária

Tételek száma: 30

31351.

Kikiáltási ár:
400 000 Ft
1 081,08
1 176,47
1939-1945. Magyar Nagy Ezüst Vitézségi Érem ezüstözött bronz kitüntetés, fémjel nélkül. Szign.: Berán Lajos T:2 ph. Hungary 1939-1945. Large Hungarian Silver Gallantry Medal silver-plated bronze decoration, without hallmark and ribbon. Sign.: BERÁN L. C:XF edge error NMK 433.
31352.

1939-1945. "Magyar Nagy Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött bronz kitüntetés, fémjel nélkül. Szign.: Berán Lajos T:2 ph. Hungary 1939-1945. "Large Hungarian Silver Gallantry Medal" silver-plated bronze decoration, without hallmark and ribbon. Sign.: BERÁN L. C:XF edge error NMK 433.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem. Szign.:BERÁN L. T:2 oxidáció Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania Zn medal. Sign.:BERÁN L. C:XF oxidation NMK 428.
31353.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem. Szign.:BERÁN L. T:2- oxidáció Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania Zn medal. Sign.:BERÁN L. C:VF oxidation NMK 428.
31354.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem. Szign.:BERÁN L. T:2- oxidáció Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal. Sign.:BERÁN L. C:VF oxidation NMK 428.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1941. Délvidéki Emlékérem Zn emlékérem mellszalag nélkül. Szign.: BERÁN L. T:2 patina H ungary 1941. Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary Zn medal without ribbon. Sign: BERÁN L. C:XF patina NMK 429.
31355.

1941. "Délvidéki Emlékérem" Zn emlékérem mellszalag nélkül. Szign.: BERÁN L. T:2 patina H ungary 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" Zn medal without ribbon. Sign: BERÁN L. C:XF patina NMK 429.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1943. Nemzetvédelmi Kereszt kitüntetésnek adományozói oklevele ifj. Siklósi Lajos részére, az Országos Nemzetvédelmi Bizottság pecsétjével T:III  Hungary 1943. National Defense Cross awarding document for Lajos Siklósi junior, with embossed stamp of the National Defense Committee C:F
31356.

1943. "Nemzetvédelmi Kereszt" kitüntetésnek adományozói oklevele ifj. Siklósi Lajos részére, az "Országos Nemzetvédelmi Bizottság" pecsétjével T:III Hungary 1943. "National Defense Cross" awarding document for Lajos Siklósi junior, with embossed stamp of the "National Defense Committee" C:F

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
27
31357.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
31358.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1980. Kossuth L. Katonai Főiskola - 35 egyoldalas bronz emlékérem (88mm) T:1-
31359.

1980. "Kossuth L. Katonai Főiskola - 35" egyoldalas bronz emlékérem (88mm) T:1-

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
~1990. Nemzetbiztonsági Hivatal - Fallaces sunt rerum species ezüstpatinázott emlékérem, zománcozott címerrel (60mm) + Információs Hivatal - Fama volat ezüstpatinázott emlékérem, zománcozott címerrel (zománchiba) (60mm) + Szakszolgálat - Fortes fortuna adiuvat ezüstpatinázott emlékérem, zománcozott címerrel, hátoldalán gravírozással (60mm) + DN Magyar Honvédség pajzs alakú Br plakett műgyantás címerrel (70x83mm) T:1-,2
31360.

~1990. "Nemzetbiztonsági Hivatal - Fallaces sunt rerum species" ezüstpatinázott emlékérem, zománcozott címerrel (60mm) + "Információs Hivatal - Fama volat" ezüstpatinázott emlékérem, zománcozott címerrel (zománchiba) (60mm) + "Szakszolgálat - Fortes fortuna adiuvat" ezüstpatinázott emlékérem, zománcozott címerrel, hátoldalán gravírozással (60mm) + "DN "Magyar Honvédség" pajzs alakú Br plakett műgyantás címerrel (70x83mm) T:1-,2

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
9
DN Katonai Biztonsági Hivatal részben műgyantázott fém emlékérem eredeti dísztokban (70mm) T:2
31362.

DN "Katonai Biztonsági Hivatal" részben műgyantázott fém emlékérem eredeti dísztokban (70mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
9
31363.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft