Külföldi fém- és ezüstpénzek

Tételek száma: 316

Német Birodalom 1892-1907. 1M Ag (5xklf) + 1905-1918. 1/2M Ag (8xklf) T:2-3 German Empire 1892-1907. 1 Mark Ag (5xdiff) + 1905-1918. 1/2 Mark Ag (8xdiff) C:XF-F
31116.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Német Birodalom / Weimari Köztársaság 1920-1922. 50pf Al (16db, javarészt D verdejellel) T:1-3 German Empire / Weimar Republic 1920-1922. 50 Reichspfennig Al (16pcs, mostly with D mintmark) C:UNC-F
31117.

Német Birodalom / Weimari Köztársaság 1920-1922. 50pf Al (16db, javarészt D verdejellel) T:1-3 German Empire / Weimar Republic 1920-1922. 50 Reichspfennig Al (16pcs, mostly with "D" mintmark) C:UNC-F

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Német Harmadik Birodalom 1937-1940. 1pf-1M (10db) T:1--3 German Third Empire 1937-1940. 1 Reichspfennig - 1 Reichsmark (10pcs) C:AU-F
31118.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
14
Német Harmadik Birodalom 1938B 2M Ag Hindenburg T:2 patina German Third Reich 1938B 2 Reichsmark Ag Hindenburg C:XF patina Krause KM#93
31119.

Német Harmadik Birodalom 1938B 2M Ag "Hindenburg" T:2 patina German Third Reich 1938B 2 Reichsmark Ag "Hindenburg" C:XF patina Krause KM#93

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Német Harmadik Birodalom / Cseh-Morva Protektorátus 1942-1943. 10h-1K Zn (5xklf) + Szlovákia 1993-1998. 10h-10K (7xklf) T:2-3 German Third Empire / Protectorate of Bohemia and Moravia 1942-1943. 10 Haéřů - 1 Koruna Zn (5xdiff) + Slovakia 1993-1998. 10 Halierov - 10 Korún (7xdiff) C:XF-F
31120.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
NSZK 1950-1968. 2pf Br (46xklf) T:1--2- GFR 1950-1968. 2 Pfennig Br (46xdiff) C:AU-VF
31121.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
NSZK 1951J 5M Ag T:2- patina GFR 1951J 5 Mark Ag C:VF patina Krause KM#112
31122.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
NSZK 1975J 5M Ag Friedrich Ebert T:1- patina FRG 1975J 5 Mark Ag Friedrich Ebert C:AU patina Krause KM#141
31123.

NSZK 1975J 5M Ag "Friedrich Ebert" T:1- patina FRG 1975J 5 Mark Ag "Friedrich Ebert" C:AU patina Krause KM#141

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
NSZK 1975F 5M Ag Európai műemlékvédelmi év T:1- patina FRG 1975F 5 Mark Ag European Monument Protection Year C:AU patina Krause KM#142.1
31124.

NSZK 1975F 5M Ag "Európai műemlékvédelmi év" T:1- patina FRG 1975F 5 Mark Ag "European Monument Protection Year" C:AU patina Krause KM#142.1

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
10
NSZK 1977J 5M Ag Carl Friedrich Gauss születésének 200. évfordulója T:1- patina FRG 1977J 5 Mark Ag 200th Anniversary - Birth of Carl Friedrich Gauss C:AU patina Krause KM#145
31125.

NSZK 1977J 5M Ag "Carl Friedrich Gauss születésének 200. évfordulója" T:1- patina FRG 1977J 5 Mark Ag "200th Anniversary - Birth of Carl Friedrich Gauss" C:AU patina Krause KM#145

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
10
NSZK 1977G 5M Ag Heinrich von Kleist születésének 200. évfordulója T:1- (eredetileg PP) FRG 1977G 5 Mark Ag 200th Anniversary - Birth of Heinrich von Kleist C:AU (originally PP) Krause KM#146
31126.

NSZK 1977G 5M Ag "Heinrich von Kleist születésének 200. évfordulója" T:1- (eredetileg PP) FRG 1977G 5 Mark Ag "200th Anniversary - Birth of Heinrich von Kleist" C:AU (originally PP) Krause KM#146

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Német Szövetségi Köztársaság 1987D 1M Cu-Ni aranyozva, jelzett Ag keretben, tanúsítvánnyal, dísztokban (1M súlya nélkül ~38,86g/0.999/50mm) T:1-, keret eredetileg PP fo., ujjlenyomat Federal Republic Germany 1987D 1 Mark Cu-Ni gilt in hallmarked Ag frame with certificate in original display case (deducting the coins weight: ~38,86g/0.999/50mm) C:AU, frame originally PP spotted, fingerprint
31127.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
16

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft