https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 80

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Ausztria DN Herbert von Karajan jelzett Ag emlékérem. Szign.: Anna Däuber (20g/0.925/40mm) T:PP Austria ND Herbert von Karajan hallmarked Ag medallion. Sign.: Anna Däuber (20g/0.925/40mm) C:PP
31264.

Ausztria DN "Herbert von Karajan" jelzett Ag emlékérem. Szign.: Anna Däuber (20g/0.925/40mm) T:PP Austria ND "Herbert von Karajan" hallmarked Ag medallion. Sign.: Anna Däuber (20g/0.925/40mm) C:PP

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Ausztria DN Herbert von Karajan jelzett Ag emlékérem. Szign.: Anna Däuber (20g/0.925/40mm) T:PP Austria ND Herbert von Karajan hallmarked Ag medallion. Sign.: Anna Däuber (20g/0.925/40mm) C:PP
31265.

Ausztria DN "Herbert von Karajan" jelzett Ag emlékérem. Szign.: Anna Däuber (20g/0.925/40mm) T:PP Austria ND "Herbert von Karajan" hallmarked Ag medallion. Sign.: Anna Däuber (20g/0.925/40mm) C:PP

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Ausztria DN Herbert von Karajan jelzett Ag emlékérem. Szign.: Anna Däuber (20g/0.925/40mm) T:PP Austria ND Herbert von Karajan hallmarked Ag medallion. Sign.: Anna Däuber (20g/0.925/40mm) C:PP
31266.

Ausztria DN "Herbert von Karajan" jelzett Ag emlékérem. Szign.: Anna Däuber (20g/0.925/40mm) T:PP Austria ND "Herbert von Karajan" hallmarked Ag medallion. Sign.: Anna Däuber (20g/0.925/40mm) C:PP

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
1
Bosznia-Hercegovina DN Bosznia-Hercegovina Titkosszolgálati és Hírszerző Ügynöksége névre szóló fém emlékplakett eredeti tokba rögzítve, tanúsítvánnyal (68x54mm) T:1- Bosnia and Herzegovina DN Intelligence Security Agency of Bosnia and Herzegovina commemorative plaque with name, fixed in original case, with certificate (68x54mm) C:AU
31267.

Bosznia-Hercegovina DN "Bosznia-Hercegovina Titkosszolgálati és Hírszerző Ügynöksége" névre szóló fém emlékplakett eredeti tokba rögzítve, tanúsítvánnyal (68x54mm) T:1- Bosnia and Herzegovina DN "Intelligence Security Agency of Bosnia and Herzegovina" commemorative plaque with name, fixed in original case, with certificate (68x54mm) C:AU

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
6
Bulgária DN Állatkert Cu-Ni emlékérem (10db, 5xklf) T:1,1- (eredetileg PP) fo. Bulgaria ND Zoo Cu-Ni commemorative medallion (10 pcs, 5xdiff) C:UNC,AU (originally PP) spotted
31268.

Bulgária DN "Állatkert" Cu-Ni emlékérem (10db, 5xklf) T:1,1- (eredetileg PP) fo. Bulgaria ND "Zoo" Cu-Ni commemorative medallion (10 pcs, 5xdiff) C:UNC,AU (originally PP) spotted

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
EUR
,
9,41
USD
Ajánlatok száma:
0
Csehszlovákia 1966. Prágai garas mintájára készült Al látogatói emlékérem (5db) T:1,-2 Czechoslovakia 1966. Al medallion modeled on the Prague mite (5pcs) C:AU,XF
31269.

Csehszlovákia 1966. Prágai garas mintájára készült Al látogatói emlékérem (5db) T:1,-2 Czechoslovakia 1966. Al medallion modeled on the Prague mite (5pcs) C:AU,XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Csehszlovákia 1979. 1944-1979 Szlovák nemzeti felkelés / Érmék és érmek múzeuma ezüstözött fém emlékérem (38mm) T:2 (eredetileg PP) Czechoslovakia 1979. 1944-1979 Slovenské národné povstanie / Múzeum mincí a medailí silvered metal commemorative coin (38mm) C:XF (originally PP)
31270.

Csehszlovákia 1979. "1944-1979 Szlovák nemzeti felkelés / Érmék és érmek múzeuma" ezüstözött fém emlékérem (38mm) T:2 (eredetileg PP) Czechoslovakia 1979. "1944-1979 Slovenské národné povstanie / Múzeum mincí a medailí" silvered metal commemorative coin (38mm) C:XF (originally PP)

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
1
Franciaország 1855. Napoleon III Empereur / Palais de lIndustrie / Commence 10 Fev. 1853 Acheve Avril 1855 - Napoleon III Empereur A. Fould Magne Ministres Vte de Rouville dri. Arodin. Ricardo Bouissin Adm. kétoldalas Br emlékérem (20,79g/36mm) T:2 ph., patina / France 1855. Napoleon III Empereur / Palais de lIndustrie / Commence 10 Fev. 1853 Acheve Avril 1855 - Napoleon III Empereur A. Fould Magne Ministres Vte de Rouville dri. Arodin. Ricardo Bouissin Adm. double-sided Br medallion (20,79g/36mm) C:XF edge error, patina
31271.

Franciaország 1855. "Napoleon III Empereur / Palais de l'Industrie / Commence 10 Fev. 1853 Acheve Avril 1855 - Napoleon III Empereur A. Fould Magne Ministres Vte de Rouville dri. Arodin. Ricardo Bouissin Adm." kétoldalas Br emlékérem (20,79g/36mm) T:2 ph., patina / France 1855. "Napoleon III Empereur / Palais de l'Industrie / Commence 10 Fev. 1853 Acheve Avril 1855 - Napoleon III Empereur A. Fould Magne Ministres Vte de Rouville dri. Arodin. Ricardo Bouissin Adm." double-sided Br medallion (20,79g/36mm) C:XF edge error, patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Franciaország 1855. Eugénie Imperatrice - Napoléon III Empereur / Palais de lIndustrie Zn commemorative medallion. Szign.: Caqué (73,33g/50mm) T:2 / France 1855. Eugénie Imperatrice - Napoléon III Empereur / Palais de lIndustrie Zn commemorative medallion. Sign.: Caqué (73,33g/50mm) C:XF
31272.

Franciaország 1855. "Eugénie Imperatrice - Napoléon III Empereur / Palais de l'Industrie" Zn commemorative medallion. Szign.: Caqué (73,33g/50mm) T:2 / France 1855. "Eugénie Imperatrice - Napoléon III Empereur / Palais de l'Industrie" Zn commemorative medallion. Sign.: Caqué (73,33g/50mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Franciaország 1869. I. Napóleon születésének centenáriuma aranyozott Br emlékérem (49,02g/51mm) T:2- ph., aranyozás megkopott / France 1869. Centennial of the Birth of Napoleon I gilt Br commemorative medallion. SOUVENIR DU CENTENAIRE DE LEMPEREUR NAPOLEON I 1769-1869 (49,02g/51mm) C:VF edge error, worn gilding
31273.

Franciaország 1869. "I. Napóleon születésének centenáriuma" aranyozott Br emlékérem (49,02g/51mm) T:2- ph., aranyozás megkopott / France 1869. "Centennial of the Birth of Napoleon I" gilt Br commemorative medallion. "SOUVENIR DU CENTENAIRE DE L'EMPEREUR NAPOLEON I 1769-1869" (49,02g/51mm) C:VF edge error, worn gilding

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
EUR
,
41,18
USD
Ajánlatok száma:
0
Franciaország 1913. Márkák és Különlegességek Nemzetközi Kiállítása - Párizs 1913 aranyozott fém emlékérem. Szign.: Massonnet (58mm) T:1-,2 ph. France 1913. Exposition Internationale de Marques et Spécialités - Paris 1913 gilt metal medallion. Sign.: Massonnet (58mm) C:AU,XF edge error
31274.

Franciaország 1913. "Márkák és Különlegességek Nemzetközi Kiállítása - Párizs 1913" aranyozott fém emlékérem. Szign.: Massonnet (58mm) T:1-,2 ph. France 1913. "Exposition Internationale de Marques et Spécialités - Paris 1913" gilt metal medallion. Sign.: Massonnet (58mm) C:AU,XF edge error

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Franciaország 1994. A Francia Köztársaság Belügyi és Fejlesztési Minisztériuma - A területi felügyeleti osztály 50. évfordulója alkalmából kétoldalas, ezüstözött, zománcozott Br emlékplakett eredeti tokban (120x70mm) T:1 France 1994. French Republic, Ministry of Interior and Planning of the 50th anniversary of the territorial surveillance department two-sided, silvered and enamelled Br plaque in original case (120x70mm) C:UNC
31275.

Franciaország 1994. "A Francia Köztársaság Belügyi és Fejlesztési Minisztériuma - A területi felügyeleti osztály 50. évfordulója alkalmából" kétoldalas, ezüstözött, zománcozott Br emlékplakett eredeti tokban (120x70mm) T:1 France 1994. "French Republic, Ministry of Interior and Planning of the 50th anniversary of the territorial surveillance department" two-sided, silvered and enamelled Br plaque in original case (120x70mm) C:UNC

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz