Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 51

1975. Pedagógus Szolgálati Emlékérem Br kitüntetés mellszalagon, eredeti de sérült tokban + DN MHS Kiváló hallgató zománcozott fém jelvény T:1-
31394.

1975. "Pedagógus Szolgálati Emlékérem" Br kitüntetés mellszalagon, eredeti de sérült tokban + DN "MHS Kiváló hallgató" zománcozott fém jelvény T:1-

Kikiáltási ár:
800 Ft
1976. Szocialista Magyarországért Érdemrend aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, Állami Pénzverő Budapest műanyag tasakban. Az érdemrend jelvényét Csúcs Viktória (1934- ) tervezte. T:1  Hungary 1976. Order of Merit for the Socialist Hungary gilt, enamelled Br decoration on ribbon. The badge of the order designed by Viktória Csúcs (1934- ) C:UNC NMK: 715.
31395.

1976. "Szocialista Magyarországért Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, "Állami Pénzverő Budapest" műanyag tasakban. Az érdemrend jelvényét Csúcs Viktória (1934- ) tervezte. T:1 Hungary 1976. "Order of Merit for the Socialist Hungary" gilt, enamelled Br decoration on ribbon. The badge of the order designed by Viktória Csúcs (1934- ) C:UNC NMK: 715.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
1977. P.V. (Polgári Védelem) Versenyek - Angyalföldön aranyozott Br jelvény T:2,2-
31396.

1977. "P.V. (Polgári Védelem) Versenyek - Angyalföldön" aranyozott Br jelvény T:2,2-

Kikiáltási ár:
800 Ft
1978. Forradalmi Ifjúsági Napok kitűző T:2
31397.

1978. "Forradalmi Ifjúsági Napok" kitűző T:2

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
1,47
~1980. Kiváló társadalmi munkáért műgyantás fém jelvény + Kiváló társadalmi munkás műgyantás fém jelvény eredeti tokban + Érdemes Társadalmi Munkás műgyantás fém jelvény eredeti tokban T:1-,2
31398.

~1980. "Kiváló társadalmi munkáért" műgyantás fém jelvény + "Kiváló társadalmi munkás" műgyantás fém jelvény eredeti tokban + "Érdemes Társadalmi Munkás" műgyantás fém jelvény eredeti tokban T:1-,2

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
1,47
~1980. Közlekedési Dolgozók Szakszervezete zománcozott fém jelvény (25mm) T:1-,2
31399.

~1980. "Közlekedési Dolgozók Szakszervezete" zománcozott fém jelvény (25mm) T:1-,2

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
1,47
~1980. Lengyel Gyula Kereskedelmi Tagozatú Közgazdasági Technikum műgyantás fém jelvény T:1-
31400.

~1980. "Lengyel Gyula Kereskedelmi Tagozatú Közgazdasági Technikum" műgyantás fém jelvény T:1-

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
~1980. 5db-os Interkozmosz tétel, közte két darab Szovjet-Magyar közös űrrepülés jelvénnyel T:1,1-
31401.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1992. A Köz Szolgálatáért Érdemjel ezüst fokozata ezüstözött, zománcozott bronz kitüntetés, mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel, eredeti tokban T:1 Hungary 1992. Medal for Public Service, Silver Grade silver plated, enamelled bronze decoration with ribbon and service ribbon with miniature in original case C:UNC NMK.: 775.
31402.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
1999. Műgyantás kutyás fém jelvény M. BASTIN gyártói jelzéssel (40x32mm) T:2 1999. Metal dog badge with makers mark M. BASTIN (40x32mm) C:XF
31403.

1999. Műgyantás kutyás fém jelvény "M. BASTIN" gyártói jelzéssel (40x32mm) T:2 1999. Metal dog badge with makers mark "M. BASTIN" (40x32mm) C:XF

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Szentesy Hiesz Géza (1896-1975) DN Bartók fém dalos érem füllel (24mm) T:1-
31404.

Szentesy Hiesz Géza (1896-1975) DN "Bartók" fém dalos érem füllel (24mm) T:1-

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Csehszlovákia 1934. VIII. Nemzetközi Pszichotechnikai Kongresszus, Prága jobboldalán sorszámozott (231) Br jelvény csehszlovák nemzeti szalaggal ellátva T:2 Czechoslovakia 1934. VIII. Congrés International de Psychotechnique Praha Br badge numbered on the right (231), with Czechoslovak national ribbon C:XF
31405.

Csehszlovákia 1934. "VIII. Nemzetközi Pszichotechnikai Kongresszus, Prága" jobboldalán sorszámozott ("231") Br jelvény csehszlovák nemzeti szalaggal ellátva T:2 Czechoslovakia 1934. "VIII. Congrés International de Psychotechnique Praha" Br badge numbered on the right ("231"), with Czechoslovak national ribbon C:XF

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft