19019.
410. Lezárult gyorsárverés
Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek
8 000 Ft
21,62 EUR, 23,53 USD
Ezüst(Ag) zsebóra, jelzett, másodpercmutató nélkül, sérült számlap, nem jár, d: 4,5 cm, bruttó: 78,19 g