Ezüst (Ag) Art deco virág bross, csiszolt üveg kővel. Jelzett (Sterlin... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~1000026/Ezust-Ag-Art-deco-virag-bross-csiszolt-uveg-kovel-Jelzett-Sterling-kis-kopasnyomokkal-8~II2548889
2548889
19038
410
Jewellery
Leírás: Ezüst (Ag) Art deco virág bross, csiszolt üveg kővel. Jelzett (Sterling), kis kopásnyomokkal, 8x4,5 cm, bruttó: 19 g
: karap_norbert