Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű gyönggyel és gránáttal, jelzett, méret: 56,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~1000026/Aranyozott-ezustAg-gyuru-gyonggyel-es-granattal-jelzett-meret-56-brutto-8-23-g~II2526639
2526639
19027
410
5500
Jewellery
Leírás: Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű gyönggyel és gránáttal, jelzett, méret: 56, bruttó: 8,23 g
: karap_norbert