Plakát

Tételek száma: 94

Munkaidő után oltsuk el a kályha tüzét! Plakát, karton. 65x45 cm
14881.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
14882.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Férjedet, fiad hazahozza a Kommunista Párt. 30x21 cm Plakát reprint paszpartuban.
14883.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Építőmunkára hív a Szociáldemokrata párt. 30x21 cm Plakát reprint paszpartuban.
14884.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Proletárok! Előre! Szántó Lajos. Plakát reprint paszpartuban. 32x22 cm
14885.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1970-73 össz. 2 db plakát: M. Fekete György (1947-): Országjáró Diákok Országos Találkozója 1973, ofszet, papír, jelzett a plakáton, hajtásnyommal, lapszéli apró szakadásokkal, 80,5x56 cm + Mindenkinek tájékozódási futás, ofszet, papír, hátoldalán Magyar Tájékozódási Futó Szövetség bélyegzőjével, lapszéli sérülésekkel, hajtásnyomokkal, 58x41 cm
14886.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1939 Róna Emy (1904-1988): Baleset ellen védekezz. Art deco ofszet plakát, kis gyűrődéssel, üvegezett keretben, 63×46 cm
14887.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
6 db nagyméretű, színes angol nyelvtanuló plakát (Oxford, Heinemann), különböző méretben
14888.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
cca 1980 Walt Disney Pinokkió, amerikai rajzfilm plakát. Békéscsaba, Békés Megyei Nyomdaüzem Vállalat. 60x42 cm
14889.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
4 klf tanácsköztársasági plakát modern reprintje 26x33 cm
14890.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft