11625.
410. Lezárult gyorsárverés
Órák
85 000 Ft
229,73 EUR, 250,00 USD
OMEGA Seamaster férfi karóra 1970 körül, quartz szerkezettel, analóg kijelzős, dátumfunkciós, működik, kopott, karcos, aranyozott fémszíjjal, működik, de nem jár pontosan d: 35mm