Laco-Sport 17 köves női karóra, bőr szíjjal, kopott üveggel, kopásnyom... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Orak~500010/Laco-Sport-17-koves-noi-karora-bor-szijjal-kopott-uveggel-kopasnyomokkal-nem-jar-d-3-2~II2520391
2520391
11622
410
Watches
Kikiáltási ár:
16 000 Ft 43,24 EUR , 47,06 USD
Leírás: Laco-Sport 17 köves női karóra, bőr szíjjal, kopott üveggel, kopásnyomokkal, nem jár, d: 3,2 cm
: karap_norbert