Órák Tételek száma: 70
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2551191
11646
410
Watches
Junghans utazóóra fém házban. Nem működik 16 cm 2551356
11647
410
Watches
Vegilia ékszerész órás vekker. Epar és társa Budapest VII. Király utca, Nem működik. Olasz óra szerkezettel m: 15 cm 2548375
11648
410
40000
Watches
Tissot PR50 férfi karóra, automata szerkezettel, analóg kijelzős, dátumfunkciós, fémszíjjal, működik, kopott, karcos, d:37 mm 2548380
11649
410
100000
Watches
Bovet férfi karóra, mechanikus szerkezettel, analóg kijelzős, dátumfunkciós, flyback kronográf funkcióval, bőrszíjjal, működik, kopott, karcos, sérült számlap d:37 mm
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
2548679
11650
410
100000
Watches
Omega mechanikus szerkezetes asztali gömbóra, számlapján kézzel festett erotikus jelenet látható, két férfi és egy nő látható rajta, az egyik férfi erotikus animációval rendelkezik, amely a felhúzás után automatikusan és folyamatosan működik. Analóg kijelzős, arab számos, szerkezet jelzett: OMEGA. 1912 körül. d:8cm, apró karcolások, kopások. Működik.
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
2548759
11651
410
Watches
Vintage Ruhla márkájú ébresztőóra, mechanikus szerkezet, celuloid ház, analóg kijelzős. Működik, m:9cm 2548754
11652
410
Watches
Vintage japán Rhythm márkájú ébresztőóra, mechanikus szerkezet, műanyag ház, analóg kijelzős. Működik, m:12cm 2548761
11653
410
Watches
Vintage Slava márkájú ébresztőóra, mechanikus szerkezet, fém ház, analóg kijelzős. Működik, m:8cm 2548762
11654
410
Watches
Vintage Slava márkájú ébresztőóra, mechanikus szerkezet, fém ház, analóg kijelzős. Működik, m:8,5cm 2547770
11655
410
Watches
3 db karóra, közte egy szíjjal, egy szíj nélkül, és egy sérült, hiányos Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft