Okmányok

Tételek száma: 138

1871 Sopron, a Dunántúli Ágost. Hitv. Ev. Egyházkerület Soproni Evangélikus Tanítóképezdéjének tanítóképezdei tanfolyamának díszes oklevele, viaszpecséttel, aláírásokkal.
12405.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1877 Kisvárda, anyakönyvi kivonat, 50 kr. okmánybélyeggel, töredezett viaszpecséttel, hajtásnyomokkal, kissé foltos, lap széle kissé sérült
12406.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1885 Marillavölgyi (Erdély) gyógyintézet kitöltött számlája, hátoldalt kézzel írt recepttel, hajtva, jó állapotban
12407.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
1885 Pataki Jósef Cs. és Kir. Udvari Műintézet és Papírszállító fejléces számlája 5 kr okmánybélyeggel, hiányos
12408.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1886, 1890 Kettő darab kéményseprő nyugta
12409.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
1890 Kiskunlacháza kéményseprő nyugta
12410.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1892-1900 össz. 6 db okmány: 4 db Győri Ének- és Zeneegylet Zeneiskolája bizonyítvány, mind hajtásnyommal; 1 db elemi iskolai bizonyítvány 15 krajcár okmánybélyeggel és viaszpecséttel, hajtásnyommal; Országos Magyar Daláregyesület oklevél Győri Ének- és Zeneegylet tagjának részére, sérült, foltos.
12411.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1892 Oraviczabánya, kereskedelmi iskolai bizonyítvány facseti (facsádi) diák részére, 15 krajcár okmánybélyeggel. Hajtásnyomokkal, kisebb szakadással, kissé foltos. Üvegezett fa keretben. 55,5×78 cm
12412.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1893 Hőgyészi római kat. iskola kézzel írt vagyoni kimutatásának másolata, hátoldalán Tolna vármegye simontornyai járás főszolgabírójának pecsétjével, sérült, hajtásnyomokkal
12413.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1895-1897 4 db régi nagyváradi fejléces számla
12414.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1897 Adókönyvecske, Békés megye, Öcsöd község, bejegyzésekkel, apró szakadásokkal, hajtásnyomokkal, helyenként kissé foltos
12415.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1899 Aljegyzői kinevezés Bernáth Géza államtitkár aláírásával, szakadással
12416.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft