Nyomtatványok Tételek száma: 273
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2544855
14548
410
Printed Materials
1899 Bp., Útmutatás a vértetű keresésére, megismerésére és irtására, a Földművelésügyi m. kir. minister és m. kir. állami Rovartani Állomás ismeretterjesztő különlenyomata, 1 db színes litho melléklettel, 5p 2551870
14549
410
Printed Materials
cca 1900 össz. 4 db itáliai leporelló: Velence, Miláno, Firenze, Padova, kopott, helyenként sérült vászonkötésben 2511208
14550
410
Printed Materials
cca 1900-1910 Nagyméretű főkönyv, használatlan állapotban, Kanitz C. és Fiai Bp., márványozott lapélekkel, kissé kopott vászonborítóval, 46x31 cm 2549013
14551
410
Printed Materials
cca 1900 Erotikus nyomatok, 5 db 2516335
14552
410
Printed Materials
cca 1900 Üdvözlőlapok, nyomtatványok, menükártyák, dombor litho lapok, nagyrészt üresek 2525650
14553
410
Printed Materials
cca 1900 Velence, Szent Márk tér. Kézzel színezett nyomat, paszpartuban. Jelzés nélkül. 39x52 cm. 2550980
14554
410
Printed Materials
cca 1900 össz. 4 db leporelló: Velence, Trieszt, Nápoly, Pompeji, kopott, helyenként sérült vászonkötésben + 2 db Párizs, Ecole Supérieure de Pharmacie képeslap 2525646
14555
410
Printed Materials
cca 1900-1920 Ricordo di Napoli, Firenze, Pompei, Roma. 4 db leporelló fekete-fehér fotókkal, díszes, litografált borítóval, kissé sérült állapotban, közte kettő elvált a borítótól 2547785
14556
410
Printed Materials
1901 Magas-Tátra, Barlangligeti Casino bérletjegy 2547118
14557
410
Printed Materials
1905 Bp., Magyar Gazdák Vásárcsarnok Ellátó Szövetkezete, hordó- és palackborok árjegyzéke, 6 p., kissé sérült, középen hajtott 2547540
14558
410
Printed Materials
1906 Szemere Miklós sürgős interpellációja sajtóügyben a miniszterelnökhöz. 1906. okt. 10-én. Tiszteletpéldány. Bp., 1906., Hornyánszky Viktor, 29 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. 2548041
14559
410
Printed Materials
1909 Sárospatak-Újhely, meghívó a Sátoraljaújhelyi Családi Lawn-Tennis Társaság mérkőzésére Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft