1993 Blick nach vorn und Blick zurück. Looking Back, Looking Ahead. A 20. század végének történemi-politikai eseményeit bemutató, leporelló alakú könyv. Színes képekkel illusztrálva, német és angol nyelven. Schröder Münchmeyer Hengst & Co. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kartontokban.
1995 Pablo Picasso a londoni Tate Galleryben található Weeping Woman c. festménye után készült reprodukciós nyomat. Ofszet, papír, üvegezett fa keretben. 78,5×51 cm.
2006 Első vendégkönyvem. Különleges ajándékkönyv újszülött babánk üzeneteinek. Anne Geddes képeivel illusztrálva. Bp., Alexandra Kiadó. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval, egyébként jó állapotban. Egy oldalon bejegyzésekkel, egyébként kitöltetlen.