Nyomtatványok

Tételek száma: 273

1978 Magyar Államvasutak (MÁV) Nemzetközi vasúti összeköttetések menetrendje 1978-1979.
14704.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1979 Wrestling. Dale Martin Promotions LTD. present Extravaganza 79 at Wembley Arena. Fekete-fehér fotókkal illusztrált angol nyelvű programfüzet.
14705.

1979 Wrestling. Dale Martin Promotions LTD. present Extravaganza '79 at Wembley Arena. Fekete-fehér fotókkal illusztrált angol nyelvű programfüzet.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1980 Alfa Romeo autókat bemutató képes prospektus, olasz nyelvű reklámkiadvány, kissé kopott, foltos borítóval
14706.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1980-1990 Dorka várépítő játék leírása, képekkel illusztrált útmutató, a borítón firkával
14707.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
cca 1980 Csepel Művek kerékpár kezelési- és karbantartási útmutató, 16 p., kihajtható, lyukasztással
14708.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
cca 1980-1990 Lancia Delta autó ismertető prospektusa, német nyelvű reklámkiadvány, színes képekkel gazdagon illusztrált
14709.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
cca 1980-1990 5 db gőzmozdonyokat ábrázoló kártya, három nyelven feliratozva, 24x10 cm
14710.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1980 Hungarikumok, 13 db fekete-fehér képtábla, 26x20 cm
14711.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
cca 1980-1990 Az Állami Pénzverő jelvény katalógusa, 10 db színes fotóval, kissé sérült, foltos kiadói mappában
14712.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Tarbay Ede: A három nővér. Oktatási segédanyag. Jurij Ikesa meseregénye alapján írta: - -. Bp., 1980., Népművelési Intézet Oktatási osztály. Papírkötés. Megjelent 120 példányban.
14713.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1980 Étlap, Tower étterem, Hilton Bp., magyar-angol-német nyelven, kopott bőrkötésben, utolsó lap kissé sérült, 42x23 cm
14714.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1981 Bp., Cirkusz 81, 10 éves az új Fővárosi Nagycirkusz, képes ismertető füzet, tűzött papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval
14715.

1981 Bp., Cirkusz '81, 10 éves az új Fővárosi Nagycirkusz, képes ismertető füzet, tűzött papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft