Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 35

Lófejes tálka, jelzett, öntött, patinázott bronz, kopásnyomokkal. 13x11cm
11508.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Muharos Lajos (1941- ): Dísz serleg. Réz, öntött, patinázott bronz, zománc, jelzés nélkül, kopásokkal m: 18 cm
11509.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Moszkvai zománcozott réz mokkás kanalak, h: 13,5 cm
11510.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Muránói mikromozaikos kereszt Roma felirattal, réz alapon, 1900 körül, jelzés nélkül, akasztójánál sérült (függesztő karika letört), apró kopásnyomokkal, 6,5x4,5 cm
11511.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Színházi látcső, fém, celuloid borítással, kopott, horpadt, eredeti tartójában, benne felirat: Calderoni és társa, Budapest. 1900 körül.
11512.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Ikon. Kézzel festett, fém okláddal. XX, sz. eleje, Fa táblán. 17x21 cm
11513.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
Iparművész retro fém doboz Metró beruházási vállalat ajándék, jelzés nélkül 10x19x2,5 cm
11514.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Kopcsányi Ottó (1933-2016): Réz levélbontó szett (kés, tálca). Alján Iparművészeti Vállalat sérült zsűri címkéjével. Kis csorbákkal, kopásnyomokkal, h: 19,5 cm, 25x5 cm
11515.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
11516.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Szecesszíós réz kínáló tálca 36x20 cm
11517.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10
Három királyok. Zománckép. Jelzett, fa keretben. 17x11 cm
11518.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
11519.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft