12 db dekoratív képkeret, kopott, apró sérülésekkel, 34,5x24,5 és 45,5... https://www.darabanth.com/hu/410-Gyorsarveres/410.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Kepkeretek~500014/12-db-dekorativ-kepkeret-kopott-apro-serulesekkel-34-5x24-5-es-45-5x31-5-cm-kozott~II2550914
2550914
12265
410
15000
Frames
Leírás: 12 db dekoratív képkeret, kopott, apró sérülésekkel, 34,5x24,5 és 45,5x31,5 cm között.
: nagy_andras