https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Hajózás, Balaton

Tételek száma: 27

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Heitler László: Vágfalvi Ottó. Festő a Balatonnál. Veszprém, 1987, Eötvös Károly Megyei Könyvtár. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóban.
13241.

Heitler László: Vágfalvi Ottó. Festő a Balatonnál. Veszprém, 1987, Eötvös Károly Megyei Könyvtár. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
1
Kampis Antal: Tihany műemlékei. Műemlékeink. Bp., 1957., Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés.
13242.

Kampis Antal: Tihany műemlékei. Műemlékeink. Bp., 1957., Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Balatinus, Balaton Lacus, Peiso, Pelso. Balatoni térképek. Avagy hogy örökítették meg a Balatont a római kortól napjainkig a kartográfusok? Nők a Balatonért Egyesület Kiskönyvtára 4. Balatonfüred,2002., Nők a Balatonért Egyesület, 32 p. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány. Megjelent 500 példányban.
13243.

"Balatinus, Balaton Lacus, Peiso, Pelso". Balatoni térképek. Avagy hogy örökítették meg a Balatont a római kortól napjainkig a kartográfusok? Nők a Balatonért Egyesület Kiskönyvtára 4. Balatonfüred,2002., Nők a Balatonért Egyesület, 32 p. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány. Megjelent 500 példányban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
19
Albrecht Sándor: Szülőföldem Alsóörs. Javarészt újságokban megjelent írások bővített gyűjteménye. Alsóörs, 1997., Alsóörs Község Önkormányzata. Kiadói papírkötés.
13244.

Albrecht Sándor: Szülőföldem Alsóörs. Javarészt újságokban megjelent írások bővített gyűjteménye. Alsóörs, 1997., Alsóörs Község Önkormányzata. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
1
1938 IV. Balatoni Nemzetközi Sport Hét programtáblázat
13245.

1938 IV. Balatoni Nemzetközi Sport Hét programtáblázat

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
EUR
,
20,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Napló Gróf Széchenyi Ödön által Hableány nevü saját gőzösén Pestről Párizsig a Dunán, Lajos-csatornán, Majnán, Rajnán, a franczia összekötő-csatornán, a Marnán és Szajnán tett vizi-utról. Széchenyi Géza ajánlásával. Szerk.: Baracsy Gabi. Bp., (2000), Wiking Marina Budapest Kft. Reprint kiadás. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban.
13246.

Napló Gróf Széchenyi Ödön által "Hableány" nevü saját gőzösén Pestről Párizsig a Dunán, Lajos-csatornán, Majnán, Rajnán, a franczia összekötő-csatornán, a Marnán és Szajnán tett vizi-utról. Széchenyi Géza ajánlásával. Szerk.: Baracsy Gabi. Bp., (2000), Wiking Marina Budapest Kft. Reprint kiadás. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
1
Jankó Béla: A gőzhajózás kezdete a Dunán, Carolina, az első gőzhajó. A Közlekedési Múzeum Füzetei 2. Bp, 1967, a Közlekedési Múzeum kiadása. Papírkötésben. Megjelent 2000 példányban.
13247.

Jankó Béla: A gőzhajózás kezdete a Dunán, "Carolina", az első gőzhajó. A Közlekedési Múzeum Füzetei 2. Bp, 1967, a Közlekedési Múzeum kiadása. Papírkötésben. Megjelent 2000 példányban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
1
Farkas József: Az új élettől a Csopak tájáig. A balatonfüredi Jókai Termelőszövetkezet története. Veszprém, 1983., Jókai-ny. Kiadói papírkötés.
13248.

Farkas József: Az új élettől a Csopak tájáig. A balatonfüredi Jókai Termelőszövetkezet története. Veszprém, 1983., Jókai-ny. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
1
Vajkai Aurél: Balatonmellék. Bp., 1964, Gondolat. Kiadói félvászon-kötés, kiadói javított papír védőborítóban. Megjelent 2400 példányban.
13249.

Vajkai Aurél: Balatonmellék. Bp., 1964, Gondolat. Kiadói félvászon-kötés, kiadói javított papír védőborítóban. Megjelent 2400 példányban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
8
Small Balaton Regional Association. Kaposvár, én., Somogy Country Enterprise Centre. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
13250.

Small Balaton Regional Association. Kaposvár, én., Somogy Country Enterprise Centre. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Gyócsi László: Hullámok hátán. (Nosztalgiakötet.) Bp., 2000., Szerzői kiadás. Vörös Ferenc illusztrációval. A szerzői fekete-fehér és színes fotóival. Kiadói papírkötés.
13251.

Gyócsi László: Hullámok hátán. (Nosztalgiakötet.) Bp., 2000., Szerzői kiadás. Vörös Ferenc illusztrációval. A szerzői fekete-fehér és színes fotóival. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1960-1970 La mer Hongroise. Bp., én., IBUSZ, kihajtható prospektus, francia nyelven.
13252.

cca 1960-1970 La mer Hongroise. Bp., én., IBUSZ, kihajtható prospektus, francia nyelven.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz