Ón tintatartó üvegbetéttel, kopott, sérült, népi szecessziós relief mo... https://www.darabanth.com/hu/410-Gyorsarveres/410.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500015/On-tintatarto-uvegbetettel-kopott-serult-nepi-szecesszios-relief-motivummal-m9cm~II2551895
2551895
11862
410
Flea Market
Leírás: Ón tintatartó üvegbetéttel, kopott, sérült, népi szecessziós relief motívummal. m:9cm
: karap_norbert