https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Bolhapiac

Tételek száma: 530

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Préselt fali fém dísztál, 2db, kocsmajelenetes. kopott, d: 44 cm
11851.

Préselt fali fém dísztál, 2db, kocsmajelenetes. kopott, d: 44 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
1
Kerámia asztali fűszeres, olajos készlet, mustáros. Jelzés nélkül, rattan tartóval 31 cm
11852.

Kerámia asztali fűszeres, olajos készlet, mustáros. Jelzés nélkül, rattan tartóval 31 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Könyv formájú, faragott fa doboz, sérült, kopott, 25x16x7cm
11853.

Könyv formájú, faragott fa doboz, sérült, kopott, 25x16x7cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
EUR
,
7,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Faragott fa angyalkás gyertyatartó, 16cm
11854.

Faragott fa angyalkás gyertyatartó, 16cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Faragott fadoboz, 7 csomag játékkártyával. 22x15x8cm
11855.

Faragott fadoboz, 7 csomag játékkártyával. 22x15x8cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
5
Vegyes bolhapiac tétel kartondobozban, váza és egyéb izgalmas darabok. 23x32x11
11856.

Vegyes bolhapiac tétel kartondobozban, váza és egyéb izgalmas darabok. 23x32x11

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
5
1940-1950 Kurblis telefon kézi beszélő nélkül, + csengő. (Magyar Posta Tulajdona) Kopott, hiányos....
11857.

1940-1950 Kurblis telefon kézi beszélő nélkül, + csengő. (Magyar Posta Tulajdona) Kopott, hiányos....

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
3
Orionton magyar és Okean 209 szovjet táskarádiók, hiányos, kopott, sérült....
11858.

Orionton magyar és Okean 209 szovjet táskarádiók, hiányos, kopott, sérült....

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
2
Tula márkájú szovjet elektromos varrógép, szép állapotban, eredeti bőröndben, orosz nyelvű gépkönyvvel, számlával (67 rubel)
11859.

Tula márkájú szovjet elektromos varrógép, szép állapotban, eredeti bőröndben, orosz nyelvű gépkönyvvel, számlával (67 rubel)

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
1
President számzáras diplomatatáska, 2db kulccsal, benne 2 db műbőr konferencia mappával. Kopott.
11860.

President számzáras diplomatatáska, 2db kulccsal, benne 2 db műbőr konferencia mappával. Kopott.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
16
Vadász dohányzókészlet, agancs, bronz rátét, réz tálkák, 21x33cm
11861.

Vadász dohányzókészlet, agancs, bronz rátét, réz tálkák, 21x33cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
EUR
,
32,35
USD
Ajánlatok száma:
1
Ón tintatartó üvegbetéttel, kopott, sérült, népi szecessziós relief motívummal. m:9cm
11862.

Ón tintatartó üvegbetéttel, kopott, sérült, népi szecessziós relief motívummal. m:9cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz