Bolhapiac

Tételek száma: 530

8.8 imbusz csavarok M8×40 74 db; ×32 3 db, ×60 2 db, ×80 2 db; d: 8 alátét 60 db
11827.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Kézi szegecselő szerszám, fém, műanyag bevonatú markolattal, helyenként rozsdafoltos, h: 45 cm
11828.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Menetmetsző készlet, metrikus M12-M20, részben helyenként rozsdás szerszámokkal, hordozható, kopott fém tokban
11829.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
9
Retro XV. ker. Csillagfű utca fém zománc utcatábla, kopott, sarkaiban sérült, foltos, hátulja rozsdás, 40x70 cm
11830.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
XV. ker. Klebelsberg Kunó utca fém zománc utcatábla, kopott, kissé sérült, 30x70 cm
11831.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Orosz, kézzel festett fa pohár készlet, Hohloma, retró, jelzett 2x6 db + tálka.
11832.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Luther Márton arcképe, fém falidísz, jelzés nélkül, fa keretben, 10x8 cm
11833.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
2 db fejlámpa működő állapotban
11834.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Salisbury ón edény, jelzett, jó állapotban, d: 17 cm
11835.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Fém serleg, 10 éves eredményes sportmunkáért gravírozott felirattal, kopott, m: 22 cm, d: 10,5 cm
11836.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Használt számítógép. ASUS PH81M-K alaplap, Intel Core i5-4460 3.20GHz CPU, Kingstone 1x4GB DDR3 memória, Spire 420W táp, DVD író / olvasó, SSD vagy merevlemez nélkül!
11837.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Bosnyák kávéskészlet, jó állapotban
11838.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft